0532 431 81 46 info@itowerkulevinc.com

Depolarınızdaki Karmaşıklığı Gidermek İçin Daha Fazla Beklemeyin

Hemen Arayın: 0553 984 47 72

Fiyat Teklifi Alın

Pazartesi - Cumartesi

08:00 – 18:00

Adresimiz

İMES 206Sk. No:12/A

Dış Giydirme

Raf Sistemleri

Cephe giydirme raf sistemi, depo için gerekli olan çatı ve dış cephe ihtiyacınızı ortadan kaldırır ve binasız raf sistemi kurmanıza olanak sağlar. Bu sistemle önceden bina inşasına gerek duyulmamaktadır.

Sırt Sırta

Raf Sistemleri

Ekonomik ve geniş kullanım alanına sahip depo raf sistemidir. Sırt sırta depo raf sistemleri, iki modül arka arkaya gelecek şekilde yerleştirilip aralarına çift taraflı ara bağlantılar konarak oluşturulur. Forklift ve istif makineleri ile çalışılabilinir.

Mekik

Raf Sistemleri

Mekik raf sistemi drive in sistem ile aynı yapıdadır. Ancak operasyon olarak istifleme cihazının depo koridorlarına girmeden her yükleme katına shuttle cihazının derinlemesine yükleme ve boşaltma yapılabilmesini sağlayan bir sistemdir.

Drive-In

Raf Sistemleri

Drive-In Raf Sistemlerinde yükleme için travers yerine rayların kullanıldığı, farklı derinlik ve yüksekliklerde istifleme yapılmasını sağlayan sistemdir. Özellikle hacmi büyük olan ve sayıca fazla olan ürünlerin stoklanması için ideal bir depolama yöntemidir.

Mezzanin

Raf Sistemleri

Mezanin katlı raf sistemi, depo alanlarının yüksekliğini en verimli şekilde kullanılmasını sağlayan raf sistemidir. Raf ayakları kullanılarak kat ve katlar çıkılır ve depo alanının yüksekliğine uygun kat sayısı belirlenir.

Konsol Kollu

Raf Sistemleri

Konsol kollu raf sistemi özellikle uzun malların istiflenmesi için en ideal sistemlerdir. Bu sistem ağırlığa göre değişen ayak ve konsolların kullanılmasıyla geniş bir ürün yelpazesinin istiflenmesini sağlar.

Hafif Yük

Raf Sistemleri

Hafif orta yük raf sistemleri, iki modül arka arkaya gelecek şekilde yerleştirilip aralarına çift taraflı ara bağlantılar konarak oluşturulur.

Ağır Yük

Raf Sistemleri

Ağır yük depo raf sistemleri; uygun fiyatlı olmanın yanında en yaygın, ekonomik ve geniş kullanım alanına sahip olan depolama sistemidir.

Keşif ve Proje

Deneyimli Satış Ekibimiz, endüstriyel çelik raf ve depo raf sistemleri ihtiyaçlarınıza uygun doğru ürünü seçmenizde size yardımcı olacaktır.

Kaliteli İmalat

Endüstriyel çelik raf ve depo raf sistemleri siparişiniz fabrikamızda işlenip deneyimli ekibimiz kontrolünde imal edilerek sevkiyat ve montaja hazır hale getirilir.

Geniş Servis Ağı

Endüstriyel çelik raf ve depo raf sistemleri ürünleriniz bizim kapımızdan ayrıldıkları aynı durumda sizlere de aynı durumda gelecektir… Garanti ediyoruz!

Montaj ve Destek

Kalifiye ekibimiz, endüstriyel çelik raf ve depo raf sitemleri ihtiyaçlarınıza uygun şekilde kurmak ve devam eden yardımı sağlamak için kullanılabilir

Bizi Arayın

Pazartesi - Cumartesi

08:00 – 18:00

Adresimiz

Dudullu OSB İMES 206Sk. No:12/A Ümraniye İstanbul

ITower Kule Vinç

ITower Kule Vinç Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır. | Tasarım Sariaslan